
Priminsime, kad vadovo mokyklai imta ieškoti iš pareigų pasitraukus ilgamečiui direktoriui Stanislovui Ivanauskui. Į užtarnautą poilsį išėjęs pedagogas vienai didžiausių Plungės mokyklų vadovavo nuo 1990 metų.
Ruošiantis tam mokyklai ieškota naujo vadovo. Konkursas įstaigos direktoriaus pareigoms eiti buvo paskelbtas dar pernai balandį, bet galutiniame atrankos etape dalyvavusi vienintelė kandidatė nesurinko reikiamo balų skaičiaus.
Kad mokykla neliktų be vadovo, šios pareigos laikinai buvo patikėtos pedagogui, fizinio ugdymo ir technologijų mokytojui R. Laurinaičiui.
Šiemet konkursas direktoriaus pareigoms eiti paskelbtas antrą kartą. Kaip informavo Šveitimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, gauta vienintelio kandidato – R. Laurinaičio – paraiška.
Antradienį vykusioje atrankoje laikinasis direktorius surinko reikiamą balų skaičių ir, gavus teigiamas Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas, bus paskirtas nuolatiniu vadovu.













































Parašykite komentarą