
Praėjusį penktadienį prasidėjusi Plungės miesto šventė kvietė į įspūdingą atidarymo koncertą ,,Plungė garsiai”, kuris prasidėjo teatrine kompozicija ,,Gimtinės medis”. Joje dalyvavo 50 teatro ,,Saula” aktorių, 40 šokių studijos ,,Hera” šokėjų, 10 ,,Eglės baleto studijos” balerinų, kanklininkas Alfredas Lučinskas. Po kompozicijos koncerto sceną užpildė būrys atlikėjų: pirmą kartą Miesto šventės istorijoje vyko jungtinis Plungės miesto ir rajono meno kolektyvų pasirodymas – žiūrovai išvydo beveik 600 šokėjų, muzikantų, dainininių. ,,Tikra mažoji dainų šventė, kurioje buvo galima didžiuotis Plungėje gyvenančių ir kuriančių žmonių talentu”, – atidarymo koncertu džiaugėsi Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.
Nuotraukos – Sauliaus Narkaus.



















































































Parašykite komentarą