
Tradiciškai per Plungės miesto šventę Mykolo Oginskio dvaro rūmuose vyksta iškilmingas Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Birželio 20 dienos rytą, grojant Platelių meno mokyklos orkestrui, į rūmus rinkosi tarybos nariai, Miesto šventėje dalyvaujančių uždienio delegacijų atstovai, kultūros, meno, mokslo srityje aukštų rezultatų pasiekę žmonės, svečiai. Visus susirinkusiuosius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.
Vienas svarbiausių iškilmingo posėdžio momentų – kultūros ir meno premijų laureatų paskelbimas. Šiemet Plungės rajono savivaldybės kultūros ir meno premija įteikta Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studijos” įkūrėjai ir vadovei Eglei Norkevičiūtei-Novoruckienei. ,,Baletas – visas mano gyvenimas”, – dėkodama už įvertinimą, sakė laureatė.
Dėmesio ir pagarbos nusipelnė ir dar keletas svarbių žmonių, kurie savo pasiekimais garsina gimtą miestą Plungę. Plungiškio padėkos medalis įteiktas Lietuvos diplomatui, ambasadoriui Ričardui Šlepavičiui, aktyviam plungiškiui Gintarui Morkiui, ilgamečiui pedagogui ir kanklių meistrui Alfredui Lučinskui bei už aukštus pasiekimus mokslo srityje mokslininkams dr. Liepai Gasiulei ir dr. Vaidotui Stankevičiui.
Iškilmingo posėdžio akimirkos – Sauliaus Narkaus nuotraukose.


























































Parašykite komentarą