
Birželio 19-21 dienomis Plungėje vyko Miesto šventė, kvietusi miestiečius ir jų svečius smagiai ir įdomiai praleisti savaitgalį. Ši šventė jau daug metų neįsivaizduojama be šeštadienį vykstančios teatralizuotos eisenos pagrindine J. Tumo-Vaižganto gatve. Spalvingoje, gausioje ir triukšmingoje eisenoje įprastai dalyvauja Plungės miesto ir rajono įmonės, organizacijos, ugdymo įstaigos ir šventės dalyviai, tarp kurių šiemet – XVI-ojo tarptautinio folkloro ansamblio „Saulelė raudona“ svečiai.
Eisenos akimirkos – Sauliaus Narkaus nuotraukose.











































Parašykite komentarą